15. 6. 2020

TK_Další úspěšný tenisový turnaj o putovní pohár Okresní hospodářské komory Hodonín

OHK Hodonín pořádala již XIII. ročník tenisového turnaje o putovní pohár OHK Hodonín

Ve čtvrtek 11. června 2020 uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín XIII. ročník oblíbeného tenisového turnaje dvojic o putovní pohár OHK Hodonín. Turnaj se konal v areálu TJ Sokol Hodonín, kde bylo pro účastníky turnaje připraveno 7 kvalitně upravených antukových kurtů.

„Jsme rádi, že tenisový turnaj se těší veliké oblibě. Je vidět, že tenisový turnaj je již zapsán do povědomí podnikatelů a rádi se za námi každý rok vrací.“ uvedl Tomáš Synek, jeden z organizátorů turnaje.

Letošního ročníku se zúčastnilo 24 dvojic, kteří byli rozděleni do 5 skupin. Počasí nás do poslední chvíle nechalo v očekávání, ale nakonec bylo nádherně a nic nebránilo, aby byl turnaj úspěšný. Na prvním místě se umístila dvojice Ján Jacko a Lukáš Veselík, kterým tímto blahopřejeme. Druhé místo obsadil Martin Gerstberger a jeho spoluhráč Jan Šálek. Třetí místo získala dvojice ve složení Vladimír Procházka a Vlad Popa.

V letošním XIII. ročníku tenisového turnaje cenu útěchy získala dvojice Radovan Frolek a Monika Frolková. Chtěli bychom poděkovat Gurmán Pizza a panu Vávrovi za bohaté občerstvení pro hráče během celého tenisového turnaje. Vítězům ještě jednou upřímně blahopřejeme a také děkujeme sponzorům letošního ročníku.