LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., Čejč

Do automotive společnosti se sídlem jižně od Brna, hledáme Inženýra kvality – senior.

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce
Čejč

Co vás čeká:

  • Zákaznická kvalita
  • Uvolňování výrobků do sériové výroby (APQP, PPAP)
  • Spolupráce při nastavování, kontrole a auditech pro plnění podmínek automotive certifikace (IATF 16949)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ/SŠ vzdělání odpovídající požadované práci
  • Zkušenosti v oboru kvality
  • Zkušenosti z oblasti automotive, nejlépe s oficiální certifikací ČSJ
  • Samostatnost, spolehlivost a organizační schopnosti
  • Požadovaná znalost angličtiny B2 (pro komunikaci se zákazníky – telefonicky, písemně…

Nabízíme:

  • Mzda podle zkušeností a znalostí + každý rok zvyšujeme mzdu
  • Docházkový bonus, pololetní bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování, stravenka v hodnotě 100,-kč
  • Po 2 letech práce příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Další benefity

Nabídku volných pracovních míst naleznete ZDE >>>>>>