VATAX s.r.o.

Velkokapacitní prášková lakovna s tradicí již od roku 1994. Nabízíme komplexní služby práškového lakování kovových výrobků a to včetně tryskání výrobků, chemické předúpravy, práškového lakování (komaxitování) až po balení výrobků a jejich expedici.

Adresa
Bohuslavice 4353, 696 55 Kyjov 3
Telefonní kontakt
+420 733 570 105
Oficiální web
www.vatax.cz

Společnost VATAX s.r.o. byla založena již v roce 1994 v Kyjově jako kovovýrobní společnost. Klíčovým produktem společnosti byla od svého založení výroba kovových zahradních doplňků, které byly a do dnešní doby patří, mezi velmi vyhledávaný sortiment, zejména rakouské a německé klientely v síti hobby řetězců. V dnešní době probíhá velkosériová výroba zahradního sortimentu dle katalogu ve více jak 300 různých modelech a variantách.

V roce 2002 jsme vlivem řady úspěchů s výrobou kovových zahradních doplňků investovali do instalace a zprovoznění velkokapacitní práškové lakovny, což nám nově, díky lakovací kapacitě linky, umožnilo realizovat velkosériové zakázky na lakování nejen zahradního nábytku, ale i regálových systémů, paletových systémů, litinových výrobků, elektroinstalačních zařízení, výrobků z plechu a celé řady dalších.

Z pohledu výroby a zpracování železa se zabýváme jak kusovou, tak i sériovou kovovýrobou. Díky velké rozloze výrobního areálu i jeho dispozičnímu řešení, jsme za přispění technické vybavenosti schopni realizovat i složité kovovýrobní a zámečnické zakázky a to jak pro jednotlivce formou kusové výroby, tak i formou svařování výrobků pro výrobní podniky, ve velkých sériích, což je naší doménou.