Benpra servis s.r.o.

Máme zkušenosti se zakázkami pro podnikatelské subjekty, obce a vyšší územně-samosprávné celky i fyzické osoby. Subdodavatelsky spolupracujeme s mnoha významnými firmami.

Adresa
Kasárenská 4063/4, 695 01 Hodonín
Telefonní kontakt
+420 606 467 460
Oficiální web
http://www.benpra.cz/

Společnost Benpra servis s.r.o. je významným dodavatelem služeb v oblasti lesnictví, údržby pozemků, výškových prací a výkopových prací i stavebnictví.

Filosofie společnosti je založena na vysoké kvalitě poskytovaných služeb ve všech oborech, vstřícnosti k zákazníkům a okamžitém řešení situací.

Společnost nově nabízí zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence pro právnické i fyzické osoby, včetně zastupování na příslušných úřadech. Nadále rozšiřujeme možnosti svých služeb v oblasti lesnictví i stavebnictví, aby kvalita a spektrum poskytovaných služeb bylo co nejširší a v co nejvyšší kvalitě.

O rozsahu poskytovaných služeb vypovídají i reference podnikatelských subjektů, obcí a vyšších územně-samosprávných celků i fyzických osob. Společnost Benpra servis s.r.o. subdodavatelsky spolupracuje s mnoha významnými firmami.