Vinné sklepy Skalák

Vinné sklepy Skalák se řadí k nejvýznamnějším vinařstvím na Slovácku a můžete zde prožít zajímavý pobyt nejen s příchutí vína.

Adresa
Skalka 85
Telefonní kontakt
+420 778 740 001
Oficiální web
www.sklepskalak.cz

Areál zakoupila rodina Šebestova v roce 2002 od bývalého Zemědělského družstva Ježov a navázala na dlouholetou tradici vinařství. „Výrobou vína v domácích podmínkách se u nás v rodině zabýval děda, otec i strýc. Jakousi historickou zkušenost tedy máme, punc odbornosti ji dodává náš sklepmistr Ing. Petr Soják, absolvent střední i vysoké vinařské školy a samozřejmě Ing. Luděk Šebesta, zakladatel vinařství,“ dodává paní Šebestová. „Snahou vinařství je inovovat a vytvářet precizní postupy pomocí nejmodernějších technologií.“ Také díky tomu se vínům pod etiketou Skalák podařilo vystoupat z šedi někdejšího socialistického družstevního hospodaření až k úspěchům posledních let – zastoupení v Salonu vín ČR 2016 a 2017, velké zlaté medaile Král vín ČR, nejlepší kolekce vín Slovácké podoblasti, stříbrná medaile z Vídně a San Francisca a mnoho dalších…

Pokud plánujete posezení s přáteli, setkání se zákazníky, svatbu nebo rodinnou oslavu, přijměte pozvání do reprezentativních prostor Vinných sklepů Skalák a ochutnejte kouzlo výjimečnosti.