Alumbrado s.r.o.

Modernizujeme vaše nemovitosti

Adresa
Pražákova 1000/60, Brno, PSČ: 619 00
Telefonní kontakt
+420 603 919 619
Oficiální web
www.alumbrado.cz

Specializujeme se na přípravu a modernizaci bytových domů, veřejných budov a firemních objektů. Baví nás dávat starým budovám nový vzhled a často i nový způsob využití.

Modernizaci chápeme jako samostatný obor protože jiné je stavět na zelené louce a jiné je provádět úpravy na budově ve které pracují nebo dokonce bydlí lidé. Jistě souhlasíte, že v takovém případě se tito lidé stávají, často nedobrovolně, účastníky realizace a je potřeba velmi citlivě řešit všechny vzniklé situace.

Víme, že vlastníci nemovitostí zpravidla nejsou projektanti, stavební inženýři ani zkušení facility manažeři a každá modernizace přitom zahrnuje celou řadu profesí. Vytvořili jsme proto sehraný tým odborníků, kteří jednotlivým činnostem rozumí. Vlastníky budov tak můžeme krok za krokem spolehlivě provést i náročnou modernizací.

Záleží na vás jestli chcete kompletní modernizaci nebo jen pomoc s některými částmi procesu. Umíme pro vás vytvořit projektovou dokumentaci, zajistit stavební povolení, připravit žádost o dotaci, vybrat dodavatele, zkontrolovat průběh realizace i zkolaudovat. Ozvěte se nám, úvodní studii pro vás připravíme zdarma. Budeme tak mít příležitost se lépe poznat abyste se mohli rozhodnout zda se do vašeho projektu pustíme spolu.